Szukasz rozwiązania?

Tworzy je prawo.
Pomagamy je znaleźć.

Wystarczy podjąć odpowiednie kroki i zacząć działać.

Działaj I Zyskuj przewagę.

Podstawą sukcesu jest merytoryczny zespół, który działa tak, aby osiągnąć zakładany cel. Przekonaj się, co możemy wspólnie zrobić. Jedno jest pewne – w Twojej sprawie trzeba działać.

Jesteśmy specjalistkami w zakresie prawa rodzinnego oraz spraw cywilnych (w tym spraw gospodarczych). Szczególną uwagę poświęcamy sprawom rozwodowym, które są dla strony postępowania wyjątkowo ważne i gdzie kluczowe jest zabezpieczenie interesów reprezentowanych przez nas klientów. Współpracujemy ze znanymi biurami detektywistycznymi oraz kancelariami notarialnymi.

siutkowska-shape-odwr
Czas na wybór partnera

Zadbamy o Twoje sprawy

Wiele jest sposobów aby osiągnąć cel. My wybieramy zawsze ten najlepszy. Pomagamy klientom zoptymalizować działania w danej sprawie. Wyznajemy wartości, które są podstawą naszej codziennej pracy.

Rozmawiamy

ANALIZUJEMY

TWORZYMY ROZWIĄZANIE

DZIAŁAMY

DETERMINACJA

Jesteśmy ambitne. Każdą sprawę traktujemy tak samo, priorytetowo. Angażujemy się, bo wiemy, że każda sprawa jest najważniejsza dla naszych klientów.

PRACOWITOŚĆ

Każda sprawa to splot wielu różnych czynników, które trzeba przeanalizować i wysnuć odpowiednie wnioski . To z kolei wymaga poświęcenia czasu. Chcemy to robić, bo to nie tylko nasza praca, ale i pasja.

INNOWACYJNOŚĆ

Prawo to ciągle zmieniająca się dziedzina życia. Nie wolno podążać utartymi schematami i rozwiązaniami. Dlatego w każdej sprawie widzimy więcej i proponujemy nieoczywiste rozwiązania.

Adwokat
Klaudia Siutkowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendystka naukowa Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Od 2013 r. członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych kancelariach prawnych w Poznaniu. W ramach współpracy zajmowała się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Uczestniczyła w prowadzeniu licznych postępowań sądowych w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego. Współprowadziła również postępowania administracyjne oraz sądowoadministracyjne, w tym przed Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Zdobyła doświadczenia w postępowaniach arbitrażowych. Była członkiem zespołu szkód medycznych i odszkodowań komunikacyjnych.

W kancelarii zajmuje się obsługą prawną klientów korporacyjnych oraz osób fizycznych, w tym reprezentuje ich w sprawach sądowych oraz sądowoadministracyjnych.

Posługuje się językiem angielskim.